דודי מנעולן בקריית מוצקין

מחפשים מנעולן? מעוניינים בייעוץ חינם?
פורץ מנעולים 24 שעות גם בלילה!
החלפת מנעולים או צילינדרים,
הגעה עד 20 דקות מרגע השיחה שלך
התחייבות למחיר הטוב ביותר עבורך! 
100% אחריות – באישור אגודת המנעולנים בארץ

מנעולן בקריית מוצקין

דודי מנעולן בקריית מוצקין –  לא יתן לפורץ את ההזדמנות

פריצות באזור הקריות בכלל ובאזור קריית מוצקין בפרט הם אירועים שקורים רבות ולכן כדאי להיערך בהתאם.
כשאנו אומרים להיערך בהתאם אנו מתכוונים כי חשוב לשים לב לאפשרויות פריצה כתוצאה מצילינדרים ישנים ושחוקים, מפתחות שאבדו ונמצאו על ידי אנשים זרים ועוד.
חשוב לזכור כי רכבים אינם חסינים בפניי פריצות וגניבות ולכן חשוב להקפיד להיות ערניים גם בנושא זה.
מהו הפתרון ? מנעולן בקריית מוצקין. מנעולI בקריית מוצקין מעניק שירות מקצועי של פריצה והחלפת מנעולי דלתות לבתים, עסקים, רכבים ואפילו לכספות כל זאת תוך הקפדה על היעילות הגבוהה ביותר וגרימת נזק מינימלית לרכושכם.מנעולן בקריית מוצקין

מיהו דודי מנעולן בקריית מוצקין ?

דודי מנעולן בקריית מוצקין הוא למעשה אדם שעבר קורס הכשרה מקצועי במסגרתו קיבל הסמכה ורישיון מטעם משטרת ישראל להעניק שירותי פריצת והחלפת מנעולים לבתים, רכבים וכספות.
מנעולן אינו יכול לעסוק בתחום המנעולנות ללא הסמכה רשמית מטעם משטרת ישראל היות ועיסוק בתחום זה ללא הסמכה נחשב כעבירה על החוק וכמעשה פלילי.
בין יתר שירותיו של דודי מנעולן בקריית מוצקין נכללים שכפול מפתחות לבית ולרכב, שכפול שלט לשער חשמלי, התקנת קודנים לבתי מגורים ורכבים, שחזור קודים שנשכחו ועוד.

המנעול שחוק או פרוץ ? מנעולן בקריית מוצקין יפתור את הבעיה !

איך שלא תסתכלו על זה פריצה יכולה לקרות לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.
חזרתם מהעבודה או מבילוי בקריות וגיליתם שהדירה שלכם נפרצה ? מתקשים לנעול את הדלת בעקבות מנעול ישן ושחוק ?
איבדתם את מפתח הדירה ? עברתם לדירה חדשה שהתגוררו בה בעבר ? בעבור כל אחת מהשאלות הללו הפתרון המומלץ להחליף את מנגנון הנעילה הידוע בשם "צילינדר" באמצעות שירותיו של מנעולן בקריית מוצקין.
מהו "צילינדר"? מנעול מהסוג הנפוץ ביותר האחראי על טיב הנעילה ואיכותה ובנוי בצורה כזו שרק מפתח התואם את דפוס המנגנון שלה במדויק יוכל לפתוח אותו.
שירות החלפת צילינדר המבוצע על ידי מנעולן מוסמך מבטיח לכם ראש שקט ושנים רבות של מנגנון נעילה איכותי ובטוח.
מנעולן בקריית מוצקין המתמחה בהחלפת צילינדרים ומערכות הנעילה השונות, ידע להתאים עבורכם את הצילינדר המושלם כך שיתאים במדויק לדלת הבית או לעסק שלכם.
עבודה מסוג זה תארך לכל היותר 30 דקות באמצעות מנעולן בעל הסמכה לפריצה והחלפת צילינדר.מנעולן בקריית מוצקין

תנו למנעולן בקריית מוצקין לדאוג לשקט שלכם

אולי זה לא יהיה פשוט אך ייתכן כי תוכלו להחליף צילינדר בכוחות עצמכם. יחד עם זאת חשוב לזכור מספר עקרונות חשובים:
ראשית, יש לדעת באיזה צילינדר לבחור; כיום ישנם מגוון עצום של סוגי צילינדרים החל מהסוג הפשוט ביותר ועד לצילינדרים חכמים הפועלים באמצעות כרטיס מגנטי בלבד. חשוב להתאים את סוג הצילינדר לדלת המתאימה באופן מדויק (זאת על מנת להימנע ממצב בו מותקן צילינדר יקר על דלת זולה וכנ"ל להפך).
שנית, לעיתים הבעיה איננה רק הצילינדר עצמו; עלולים להיות גורמים נוספים כמו שחיקת בריחים וכד' שאינכם מודעים כלל לקיומם. בכל מקרה, הכי פשוט ובטוח יהיה להיעזר בשירותיו של מנעולן בקריית מוצקין, אדם מנוסה בתחום שיעשה עבורכם את העבודה בצורה מקצועית וזריזה כך שתוכלו להמשיך בעניינכם בשלווה.מנעולן בקריית מוצקין

מנעולן בקריית מוצקין לפריצת כל סוגי הרכבים

הרכב שלכם נפרץ ? המנעול נהרס? מרגישים שלא קיימת מספיק הגנה על הרכב ?
אל דאגה, שירותי פריצת רכבים באמצעות מנעולן בקריית מוצקין בעל מומחיות וניסיון רב שנים יבטיחו לכם עבודה מקצועית, איכותית ומהירה.
חשוב לזכור כי לא כל אדם המוגדר מנעולן בקריית מוצקין יכול לעסוק בפריצת רכבים ולהיחשב פורץ רכבים היות ונדרשת תעודת הסמכה מקצועית ורלוונטית לעיסוק בתחום זה.
מנעולן יוכל להעניק לכם שירותי פריצה בתחום הרכב: פריצת רכב תוך גרימת נזק מינימאלי עד אפסי,
החלפת כל סוגי המנעולים והמפתחות לרכב וכן שכפול מפתחות לרכב במגוון מצבי החירום הבאים: כאשר איבדתם או שכחתם את מפתחות הרכב בתוכו, כאשר מנעול הרכב נהרס מסיבה כלשהי (מפתח שנשבר בפנים, תאונה וכו'), במצב בו ילדכם ננעל ברכב כאשר המפתח בפנים ועוד. לכל מצב חירום כזה או אחר, צרו עמנו קשר ותענו ע"י מנעולן בקריית מוצקין במהירות וביעילות הגבוהים ביותר.מנעולן בקריית מוצקין

מנעולן בקריית מוצקין גם לפריצת כספות מורכבות

חשבתם שעולם המנעולנות נגמר בפתרונות פריצה ונעילה לדירות ורכבים? תנו לנו לחדש לכם.
שירותי מנעולן בקריית מוצקין נעשים גם בכל הנוגע לפריצת כספות ושחזור קודי כספת.
פריצת כספות נחשב לתת תחום בענף המנעולנות. מנעולן בקריית מוצקין העוסק בתחום זה, עליו להיות מוסמך באופן ייחודי לפריצת כספות היות ובמרבית המקרים ידע והסמכה בתחום מנעולי בתים ורכבים בלבד אינה מספקת עבור פריצת כספות הנחשב לעסק מורכב יותר ובעל עלויות גבוהות יותר. לביצוע עבודת פריצת כספות באופן מקצועי, יעיל ומהיר ישנו צורך בשימוש בציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם.
מנעולן בקריית מוצקין המחזיק בהסמכה ייחודית, בעל וותק וניסיון בתחום וכן בעל ציוד חדיש ומתקדם לביצוע עבודה מסוג זה –
יבטיח לכם ראש שקט בידיעה כי העבודה תבוצע כהלכה ללא כל נזק.מנעולן בקריית מוצקין

אילו שירותים נוספים מספק מנעולן בקריית מוצקין ?

* התקנת קודן: מעוניינים להתקין קודן חדש לשמירה מוגברת על בטחון הרכב שבבעלותכם ?
מעבר לנושא השקט הנפשי המובן מאליו, ברוב חברות הביטוח כיום מחייבים התקנת קודן ברכב על מנת להעניק לכם הצעה לפוליסת ביטוח כזה או אחר.
* שכפול מפתחות: אחד השירותים הנפוצים ביותר בענף המנעולנות המוענק על ידי מנעולן.
מיועד עבור כל אותם מקרים בהם אתם מעדיפים לשכפל מפתח לבן בית נוסף, להחזיק מפתח רזרבי על כל צרה שלא תבוא או חלילה בשעה שמפתח נאבד או נגנב.
* שכפול שלט לשער חשמלי: נמאס לכם לחכות ל"מושיע" שיגיע ויפתח עבורכם את השער החשמלי בכל פעם מחדש בכניסה לחניון ביתכם ? למנעולן בקריית מוצקין פתרון נהדר – שכפול מפתח לשער החשמלי כך שלא תאלצו עוד להתייבש בכניסה לחניון מעתה והלאה.מנעולן בקריית מוצקין

מנעולן בקריית מוצקין – שירות אמין ומקצועי 24/7

מנעולן הזמין עבורכם 24/7 למקרי חירום כמו פריצת מנעול דלת הבית או העסק וכן לפריצות רכב.
הגעה מהירה בהתראה קצרה לכל מקום בקריית מוצקין ובאזור חיפה והקריות, גם בשעות הקטנות של הלילה יש לכם למי לפנות !
מנעולן בקריית מוצקין מעמיד לרשותכם מגוון שירותים נוספים כמו שכפולי מפתחות לבית ולרכב, שכפול מפתחות לשער חשמלי, התקנת קודן ושחזור סיסמאות קודן. לשירותכם כל העת עבור ייעוץ והזמנת מנעולן בקריית מוצקין בכל הנוגע לפתרונות מנעולנות יעילים במיוחד !מנעולן בקריית מוצקין

להזמנת מנעולן בקריית מוצקין – חייגו כעת: 054-773-3188

להמשך קריאה בנושא לחצו כאן
לעמוד הבית לחצו כאן

סגירת תפריט
לחץ לחיוג